Dispečer/ka - výběr směny, až 26 000 Kč + stravenky, zálohy týdně!

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Hradci Králové, hledáme dispečera / dispečerku!

Náplň práce:

  • Efektivní koordinace vytížení vozidel
  • Kontrola činností řidičů
  • Komunikace se zákazníky a řidiči
  • Administrativní činnost

Pracovní doba...

  • možnost výběru směn, buď:
  • Jednosměnný provoz s možností výběru ranní směny (06.00 - 14.30 hod.) nebo odpolední směny (12.00 - 20.30 hod.)
  • Dvousměnný provoz se střídáním ranních a odpoledních po týdnu

  • Péče o zákazníky společnosti
  • Odpovídání na e-maily, třídění příchozí korespondence
  • Telefonická komunikace s klienty• Administrativa, práce na počítači

Požadujeme...

  • úplné středoškolské vzdělání
  • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • uzavření pojistky na finanční škody
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme...

  • nástupní mzda 21 000 Kč, osobní ohodnocení až 5 000 Kč měsíčně.
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den.
  • možnost vyplácení týdenních záloh
  • kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události
  • po čase možnost přechodu do kmenového stavu
  • nástup ihned či po dohodě kdykoli

Firma: UNIJOB s.r.o.

Kontakt: Aneta Hanzlíková

Telefon: 737282014

Místo práce: Hradec Králové

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 21000 - 26000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé