Provozní údržbář bez vyhl. 50 - nástup 28 000 Kč + benefity

Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti správy domů a nemovitostí, hledáme provozního údržbáře bez nutnosti mít zkoušky z vyhlášky 50 pro kancelářskou budovu v Praze 1.

Náplň práce:- údržbářské práce stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru - průběžné prohlídky domu, prevence problémů- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací- komunikace s dodavateli

Pracovní doba: 7.00 - 15.30 nebo 8.30 - 17.00 (střídání po týdnu)

POZNÁMKA : pro tento objekt hledáme i dalšího kolegu, u kterého je nutností disponovat zkouškou z vyhlášky 50 (nástup 31 500 Kč). Hledáme i dalšího údržbáře - elektrikáře pro administrativní budovu v Praze 9 na Proseku a mobilního údržbáře - elektrikáře pro různé objekty v Praze a okolí (nutný ŘP-B).

Požadujeme:

- manuální zručnost, technické myšlení- uvítáme vyučení v oboru instalatér, zámečník či nějakém jiném, nejlépe strojně zaměřeném řemesle- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou

Nabízíme:

- Nástupní mzdu 28 000 Kč, placené veškeré přesčasy- stravenky 85 Kč, penzijní připojištění 500 Kč, 27 dní dovolené, multisportkartu- zázemí velké společnosti - možnost vertikálního i horizontálního pohybu uvnitř firmy- pozice vhodná i pro fyzicky zdatné čerstvé důchodce, kteří ještě nechtějí odejít z trhu práce- možnost spolupráce i na ŽL

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 604731770.

Firma: UNIJOB s.r.o.

Kontakt: Vladimír PLETICHA
Kateřinská 1541/5
120 00 Praha 2

Telefon: 604731770

Místo práce: Praha 1

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Plat: 28000 - 28000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé