Recepční - asistentka v realitní společnosti - nástup od 24 000 Kč

Pro našeho významného klienta, renomovanou realitní společnost spravující nemovitosti v centru Prahy, hledáme pečlivou a reprezentativní zaměstnankyni na pozici \"recepční - asistentka\" do administrativní budovy v centru Prahy.

Místo výkonu práce: Praha 1 - Nové Město

Pracovní doba: plný úvazek na 40 hodin týdně, po-st 8.00 - 17.00, čtvrtek 8.00 - 16.45, V PÁTEK ZKRÁCENÁ PRAC. DOBA 8.00 - 14.45

Náplň práce:- vítání a uvádění hostů a návštěv, dohled na pořádek na recepci, chodbě a v zasedacích místnostech- správa a aktualizace dat, vystavování objednávek, korespondence, běžná administrativa- evidence přítomnosti zaměstnanců, obsluha a pravidelná kontrola telefonní centrály, objednávky a kontrola kancelářských potřeb, drobné vyřizování na úřadech, péče o květiny, další úkoly dle pokynů nadřízených.

Požadujeme:

- samostatnost, systematičnost a pozitivní přístup k práci,- pečlivost, spolehlivost, komunikativnost- úplné středoškolské vzdělání- znalost AJ slovem i písmem- komunikativní znalost NJ výhodou- uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel)- reprezentativní vzhled a vystupování- zpočátku pracovní smlouva na 1 rok, v případě spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

Nabízíme:

- nástupní mzdu OD 24 000 Kč- zajímavé zaměstnání v zázemí prosperující společnosti s dlouholetou působností na českém trhu- v pátek zkrácená pracovní doba- po čase možný profesní postup v oblasti správy nemovitostí či marketingu- pracovní příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventky

V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání Vašeho profesního CV v českém i anglickém/německém jazyce s fotografií.

Bližší informace Vám rádi podáme na telefonním čísle 604731770.

Firma: UNIJOB s.r.o.

Kontakt: Vladimír PLETICHA
Kateřinská 1541/5
120 00 Praha 2

Telefon: 604731770

Místo práce: Praha 1

Plat: 24000 - 26000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé