Skladník do Jihlavy - až 28 000 Kč měsíčně + stravenky, zálohy!

Nová práce skladem! Pojďte pracovat  k nám - pro našeho významného klienta, zásilkovou společnost se sídlem v Jihlavě, hledáme skladníky s nástupem ideálně již včera :-) Jsme ochotni si na Vás ale i chvíli počkat. Jedná se o jednosměnný provoz na noční směny.

Náplň práce:

• vykládky a nakládky přepravních vozidel

• skenování a třídění zásilek

• manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba (dle výběru):

• jednosměnný provoz na noční směny v čase 20.30 – 05.00 hod.• nebo ranní/odpolední směny 05-13.30 / 13.30-22 hod.

Mzda:

• 20 000,- měsíčně + 10% příplatky za noční směny + osobní ohodnocení (až 8000 Kč měsíčně) + závodní stravování

• po zaučení osobní ohodnocení, mzda až 28 000 Kč měsíčně!• nabízíme možnost týdenních záloh

Požadujeme...

• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost

• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce -> KOMPLETNĚ VYŘÍDÍM

• zpočátku agenturní zaměstnání

Nabízíme...

• vyplácení průběžných týdenních záloh

• závodní stravování

• možnost profesního růstu

• kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události

• možnost i kmenového zaměstnání

• nástup ihned či po dohodě kdykoli

Firma: UNIJOB s.r.o.

Kontakt: Aneta Hanzlíková

Telefon: 737282014

Místo práce: Jihlava

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 28000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé